main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Keith Pupart koondises. volley.ee

Keith Pupart koondises. volley.ee

Keith Pupart jäeti EM koondisest välja

Kategooriad: Võrkpall
Autor: Alver Kivi
30.06.2017
11:24

Eesti võrkpallikoondis ajab MM-i lisavalikturniiril ja EM-i finaalturniiril läbi samade mängijatega, Keith Pupart valikusse ei kuulu, vahendab Delfi.

Maailmaliiga turniiri ajal avaldas kapten Kert Toobal lootust, et Keith Puparti ja Martti Juhkami kujul võiks tiheda mängugraafiku pärast ägisevale rahvusmeeskonnale abiväge saabuda. Nüüdseks on selge, et nad ei liitu koondisega juulis Kortrijkis toimuva MM-valiksarja lisaturniiriks ega ka augustis Poolas peetavaks EM-finaalturniiriks.

„Juhkami teema oli minu jaoks juba varem suletud. Tal oli võimalus appi tulla, teda kutsuti, aga ta keeldus. Juhkamiga võrreldes on Puparti puhul hoopis teine lugu. Tema on siiani olnud alati kohal ja platsil. Tal on aastate kaupa olnud kodust eemal ja soovis olla perega,” sõnas koondise loots Gheorghe Creţu.

Siiski jääb ka Pupart tänavu koondisemängudest eemale. Ka EM-finaalturniirist, ehkki algse info järgi pidi ta aasta tähtsaimaks turniiriks tagasi tulema. „See on minu otsus,” lausus Creţu. „Ta lubas, et kui saame lisavalikturniirile, tuleb juulis appi. Mina temalt nüüd positiivset vastust ei saanud. Kui ei tule MM-valikturniirile, ei tule ka EM-ile.”

 

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.