Kaur Kivistik asus kolme päeva jooksu liidriks

Kategooriad: Kergejõustik
21.10.2017
19:21

Täna Serves jätkunud 44. Saaremaa kolme päeva jooksu teise, 16,195 km pikkuse etapi võitis meestest Kaur Kivistik ja naistest Kaia Lepik. Mõlemad tõusid sellega ka kahe päeva kokkuvõttes liidripositsioonile.

Reedel esimese etapi võitnud Andi Noot ei startinud ja nii võttis võidu Kaur Kivistik, kes sai kirja aja 52.41,4. Teisena lõpetas Ilja Nikolajev 53.16,9-ga ja kolmandana oli finišis Mark Abner 55.14,2-ga. Naistest võitis teise etapi Kaia Lepik ajaga 1:02.58. Teise koha sai Anastasia Zaharova 1:05.01 ja kolmanda koha Pille Hinn 1:06.37-ga.