Kätriin Põld ja Audentes kaotasid Kohilale

Kategooriad: Võrkpall
09.03.2018
07:52

Eesti naiste võrkpallimeistrivõistluste Meistriliigas peeti kolmapäeval üks kohtumine, kus Audentes SG/Noortekoondis kaotas 0:3 Kohila VK/E-Servicele.

Noortekoondis sai geimides vastavalt 24, 14 ja 13 punkti. Mängu tegi kaasa ka Saaremaa Spordikooli neiu Kätriin Põld, kes kogus kolme geimiga 7 punkti ja jäädes kahe punktiga plussi. Saarlanna tegi 9 servi, millest kahes eksis ja lõi kolm ässa. Seitsmest rünnakust suutis Kätriin realiseerida 2 ja lisaks veel kaks blokki.

Audentes SG/Noortekoondis lõpetas põhiturniiri ühe võidu ja üheksa kaotusega ning kahe punktiga.