main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Karola Soe on jätkuvalt heas hoos. Mats Soomre

Karola Soe on jätkuvalt heas hoos. Mats Soomre

Karola Soe Soomes võidukas

Kategooriad: golf
Autor: Alver Kivi
25.09.2018
07:28

Üheksa Eesti noorgolfarit püüdis sel nädalavahetusel Peuramaal järgmiseks aastaks Finnish Junior Touri pääsmeid ning neljal mängijal see ka õnnestus.

Tüdrukute klassis kuulus võit Karola Soele tulemusega +16 (80, 79) ja kolmas koht Anete Liis Adulile +20 (86, 77). Poiste klassis jagas teist kohta Richard Teder tulemusega +17 (79, 81) ning Ken-Marten Soole viienda koha jagamine numbritega +18 (81, 80). Nemad neli saavadki järgmisel aastal Finnish Junior Touril osaleda vahendab Eesti golfiliit.

Karola Soe kommentaar: „Olen mõlema päeva tulemustega rahul. Kindlasti oleks saand mõnes kohas vähem lööke teha, aga selle eest suutsin jälle mõndades kohtades paremini lüüa. Esimesel päeval olid rasked tingimused, kuna oli väga tugev tuul ning vihmahood. Teisel päval oli küll tuul, aga õnneks paistis päike. Olen väga õnnelik, et suutsin nii hästi mängida väga olulisel võistlusel ning hooaeg lõpetada minu läbi aegade madalama handicapiga 2,9. Olen ka väga tänulik oma treenerile Mari Raunale, kes oli minuga Soomes kaasas ning aitas väga palju.“

Karola treener Mari Rauna kommentaar: „Karola oli mõlemal päeval väga tubli, sest nii võistluse tähtsus kui ka rasked ilmastikuolud panid kõikide mängijate tahtejõu proovile. Noorgolfimängijate värvikaid emotsioone, jalgade trampimist ja rõõmu kilkeid jagus igale rajale. Mängupildi puhul oli kindlasti positiivne see, et ei olnud ühtegi silmnähtavalt nõrka elementi. Mõlemal päeval oli väga palju suurepäraseid lööke (ava-, raua ja lähilööke) ja palju birdie võimalusi – teisel päeval kahjuks ei kukkunud ükski augu põhja. Naljaga pooleks võib öelda, et Karola võitles viimase veretilgani, sest täna viimased kolm rada mängis ta verise ninaga. Kokkuvõtvalt võib öelda, et olen väga uhke Karola üle, eriti kui hästi ta suutis enda emotsioone talitseda, kui vahepeal ei läinud hästi ja mängida iga lööki maksimaalse keskendumisega. Võit mõjub kahtlemata positiivselt enesekindlusele ning süstib indu veelgi kõrgemaid sihte seada. Selline võit on ilus punkt 2018 hooajale.“

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.