main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Karola Soe. Allan Mehik

Karola Soe. Allan Mehik

Karola Soe kaotas koondisega veerandfinaalis Lätile

Kategooriad: golf
Autor: Alver Kivi
29.07.2022
10:58

Väikeriikide Euroopa golfimeistrivõistlustel kohtusid naiste veerandfinaalis Eesti ja tiitlikaitsja Läti. 

Kuigi Eesti juhtis terve päeva, tuli lõpuks võtta vastu valus kaotus. Päeva esimeses flightis läksid rajale Foursome paarid ning seal õnnestus Karola Soel ja Triin Marleen Ustalil võtta võit 2UP. Seejärel läksid rajale individuaalmatšid, olenemata Anete Liis Aduli juhtimisest sai siiski lõpuks määravaks vastase paar chip in-i, mis pöörasid Aduli edu vastupidiseks ja tuli vastu võtta kaotus 2&1, vahendab golf.ee.

Seetõttu oli kogu võistkonna saatus Elizaveta Sofia Reemeti otsustada. Paraku aga 18. raja lõpuks oli tablool viik ning tuli minna lisarajale, kus vastane tegi birdie ning võitis nii selle matši, kui ka kogu Eesti Läti vahelise matši. Seega tuleb Eestil leppida viienda kuuenda koha kohtumisega.

Karola Soe ja Triin Marleen: “Foursome-i match oli tasavägine, aga me suutsime üksteise veidi kehvemaid lööke päästa. Hoidsime eduseisu ning olime üksteisele palju toeks. Meie erinevad tugevused ja nõrkused klappisid hästi – Triinu avalöögid ning Karola rauapikkus.”

Share


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.