main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Teel väljakule. JK Järve

Teel väljakule. JK Järve

Karmo Paju hoiab mänguvormi Kohtla-Järve JK Järve meeskonnas

Kategooriad: Jalgpall
Autor: Alver Kivi
02.06.2020
08:30

Seni FC Kuressaares mänginud ja Jõhvis Kalevi pataljonis ajateenistuses viibiv Karmo Paju liitus pooleks aastaks Eesti jalgpallimeistrivõistluste esiliigas mängiva Kohtla-Järve JK Järve meeskonnaga.

„Kuna ma olen Jõhvis, siis oli huvi mänguvõimaluse saamiseks Kohtla-Järve klubis mõlemapoolne,“ rääkis Karmo Paju, kelle sõnul oli algul küll jutt vaid võimalusest osaleda treeningutel, kuid nüüd on olemas ka mänguleping pooleks aastaks.

„Me pole seni veel trenni koos teinud ja seepärast on olnud pisut keeruline. Enda seisukohast võiks kiirus ja vastupidavus olla paremad, kuid need annab treenida. Palliga ei ole ma veel vajalikul tasemel, aga päris oksakohaga ikka ei löö ja midagi on ikka meeles ka.“

Karmo Paju on osalenud JK Järve mõlemas seni kaotatud mängus põhikoosseisus ja teinud kaasa kogu kohtumise. Tema sõnul jätab koostöö väljakul veel loomulikult soovida, kuid kokkumäng läheb paremaks, kui mängijad tuttavaks saavad.

Karmo Paju ei osanud öelda, kui kauaks ta JK Järve meeskonda jääb. Teenistus lõpeb sügisel, kuid mõtetes on tal jätkata kaitseväes tegevväelasena ning nii võib ka koostöö pikemaks kujuneda. „Võimalik, et jään ka hooaja lõpuni,“ märkis ta.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.