main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Karmen-Kelsi Kruut tagareas paremalt teine. Eesti Jalgpalli Liit

Karmen-Kelsi Kruut tagareas paremalt teine. Eesti Jalgpalli Liit

Karmen-Kelsi Kruut mängis koondisega Leedus

Kategooriad: Jalgpall
Autor: Alver Kivi
13.04.2018
19:59

Neidude Eesti jalgpalli U17 koondis pidas Leedus UEFA sõprusturniiril kolm kohtumist, rivistusse kuulus ka FC Kuressaare kaitsja Karmen-Kelsi Kruut.

Naiste koondiste FIFA edetabelis kõrget 19. kohta hoidva Islandi järelkasv asus juhtima 25. minutil ning avapoolaeg lõppeski Islandi minimaalse eduga. Teise poolaja alguses ja lõpus suudeti aga meie võrku lüüa veel kaks vastuseta väravat ja lõppseisuks meie poolt vaadatuna 0:3.

U17 koondis sai Leedus toimuval UEFA sõprusturniiril teises voorus teise 0:3 kaotuse, jäädes alla Bulgaariale. Vastased lõid värava 14., 20. ja 62. minutil. Karmen-Kelsi Kruut kuulus põhikoosseisu.

Tüdrukute U17 koondise jaoks lõppes Leedus toimunud UEFA sõprusturniir, kui viimases mängus alistati võõrustajad 2:0.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.