main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Karli Allik rünnakul. Gertrud Alatare/volley.ee

Karli Allik aitas koondise esimese võiduni

Kategooriad: Võrkpall
Autor: Alver Kivi
01.06.2023
08:13

Eesti meeste võrkpallikoondis läks Euroopa Kuldliiga teises mängus Tartu Ülikooli spordihoones vastamisi Slovakkiaga. Võrreldes avakohtumisega Soome vastu oli Eesti justkui ümbersündinud, võttes täna kindla 3:0 (25:17, 25:21, 25:21) võidu.  Karli Allik tõi 11 punkti (+7).

„Me olime täna platsil ühtse löögirusikana, mida soomlaste vastu ei olnud, kui tulid sisse lagunemised, aga täna suutsime rasketel hetkedel olla väljakul ühise võistkonnana ja rasketest olukordadest üle sada,“ rääkis Karli Allik volley.ee vahendusel, lisades, et Slovakkia ei surunud väga serviga.

„Eelmise mängu järel ega niiväga muuta ei anna, püüdsime panna platsil rõhku emotsioonile, olla ühtne võistkond ja löögirusikas. Täna oli näha meie meeste enesekindlust, mida Soome vastu ei olnud. Seal olid mingid punktid kangutatud, aga Slovakkia ei olnud valmis lahinguks, igas elemendis jäid meile alla.“

Järgmisena kohtub Eesti laupäeval, 3. juunil võõrsil kaks mängu võitnud Tšehhiga, kes sai Soomest jagu 3:2.

Share


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.