main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Võitjana finišis. facebook/FlorianneVerneCyclisme

Võitjana finišis. facebook/FlorianneVerneCyclisme

Karl Patrick Lauk võttis Prantsusmaal teise võidu

Kategooriad: Jalgrattasport
Autor: Alver Kivi
09.02.2020
23:04

Amatöörmeeskonnas Team Pro Immo Nicolas Roux sõitev jalgrattur Karl-Patrick Lauk  võitis pühapäeval Prantsusmaal 125 km pikkuse võidusõidu Trophée de l’Essor.  

„Suutsin täna kuidagi kõik õiged minekud maha magada, kuigi teadsin täpselt kohti, kus üritatakse ära sõita,“ vahendas võistlusmaa ajaga 2:55.05 läbinud Lauk pressiteate vahendusel.

„Õnneks olid meil ikkagi igalpool mehed esindatud, seega ei pidanud väga muretsema. Sõidu lõpus natuke veel rünnati, aga vastutuulega oli selge, et tuleb pundifiniš. Mul olid paar tiimikaaslast viimasel kolmel kilomeetril ilusti abiks. Lõpuks teiseks jäänud Matheo Draperi ründas umbes 400 meetrit enne joont, sest finiš oli väga tehniline.”

Karl Patrick Laugu sõnul oleks ta ideaalis tahtnud ise esimesena lõpukurvi minna, aga ta nägi, et mööda pressimine oleks olnud liiga ohtlik ja tema kõrval olnud mees ei paistnud eriti särtsakana. Seega läks ta kindla peale välja.

“Lasin tal kurvi minna ja pärast oli vaja paar teravat jalatäit teha, et asi ära vormistada. Tundsin, et kui viimasest kurvist teisena alustada, siis sellest peaks piisama, sest lõpuni jäi vaid 200 meetrit,“ selgitas noor rattur.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.