main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Poodiumil. Pro Immo

Poodiumil. Pro Immo

Karl Patrick Lauk võttis Prantsusmaal teise võidu

Kategooriad: Jalgrattasport
Autor: Alver Kivi
03.03.2018
21:39

Team Pro Immo Nicolas Roux klubi esindav jalgrattur Karl Patrick Lauk võitis laupäeval Prantsusmaal amatööride tunnustatud 172 km pikkuse ühepäevasõidu Circuit des 4 Cantons.

Karl-Patrick Lauk oli 15 mehelises jooksikute grupis, kellega mõne aja pärast liitus veel 12 ratturit. Vahe peagrupiga oli kasvanud neljale minutile. “Ma teadsin, et kui nad järgi jõuavad siis tekib kaos, kuna on liiga palju mehi, kes ei taha koostööd teha,” rääkis Karl Patrick Lauk. “Nii ka läks. Natuke tehti tööd, siis keegi ründas. Meid oli kolm meest ja püüdsime kogu aeg sees olla. Õige minek ei olnud keerulise koha peal, aga mehed jäid üksteisele otsa vaatama ja nii me läksime. Üks meeskonnakaaslane oli ka sees, aga tal läks kumm.”

Samas oli liidergrupis päris mitu tiimi kahe mehega. Nad teadsid Laugu võimeid ja seepärast temaga tööd teha keegi ei soovinud. “Teadsin, et kui tahan koos esimestega tulla jääb minu peale päris palju tööd,” märkis Karl Patrick Lauk.

“Kui keegi ründas pidin kaasa minema. Kaks ja pool ringi enne lõppu kolm meest ründas. Magasin selle olukorra pisut maha, aga üritasin siiski asju kontrolli all hoida. Teised järgi vedada ei suutnud, kuid vahe püsis 6-7 sekundit.”

Viimasel lõputõusul ründas Lauk, sai mehed kätte, kuid üks pani ikkagi jälle minema. “Ma teadsin, et pean hoidma ja nii tulin viimasele kilomeetrile koos kahe Chambery mehega.  Lõpus läks ründamiseks. Õnneks suutsin teha õigeid otsuseid, ei läinud närvi ja suutsin töö korralikult lõpuni viia,” võttis Karl Patrick Lauk võiduka võistluse kokku.

Karl-Patrick Lugule järgnesid Reto Müller (Chambéry Cyclisme Formation) ja Aurélien Paret-Peintre (Chambéry Cyclisme Formation).

 

 

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.