Karl Patrick Lauk võistles ühepäevasõidul Belgias

Kategooriad: Jalgrattasport
18.09.2022
09:38

Belgias toimunud UCI 1. kategooria 195,3 km pikkusel ühepäevasõidul 106. Kampioenschap van Vlaanderen (Koolskamp – Koolskamp võistlesid Karl Patrick Lauk (Bingoal Pauwels Sauces WB), Martin Laas (Bora-Hansgrohe) ja Norman Vahtra (Go Sport – Roubaix Lille Metropole).

Grupifinišis pälvis esimese koha hollandlane Fabio Jakobsen (Quick-Step Alpha Vinyl Team; 4:22.59), edestades finišijoonel austraallast Caleb Ewani (Lotto Soudal) ja kaasmaalast Dylan Groenewegenit (Team BikeExchange – Jayco).

Lauk kaotas võitjale 40 sekundiga ja sai 80. koha. Laas ja Vahtra lõpetasid Jakobsenist hiljem neli minutit ja kümme sekundit ning said vastavalt 137. ja 138. koha.