main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Karl Patrick Lauk liitus Belgia profiklubiga

Kategooriad: Jalgrattasport
Autor: Alver Kivi
01.10.2021
12:42

Belgia klubi Bingoal Pauwels Sauces WB meeskond andis teada, et Saaremaa rattur Karl Patrick Lauk liitus nendega 2022. aastaks.

Karl Patrick Lauk ütles, et tal on väga hea meel saada osaks Bingoal Pauwels Sauces WB meeskonnast. „See on minu jaoks suurepärane võimalus liituda professionaalidega,“ lausus noor rattur.

„Ma ei jõua ära oodata, millal saan oma meeskonnakaaslastega sõitma hakata. Tänan meeskonna juhtkonda, et nad mind usaldasid ja avasid uksed 2022. aastal maailma suurimatele võistlustele. Minu eesmärk on jätkata oma edusamme, jätkata õppimist grupisiseselt ja suheldes kogenumate ratturitega. Teenin meeskonda ja mängin võimaluse korral oma kaardid välja.“

Klubi juht Christophe Brandt ütles, et Karl Patrick Lauk on rattur, keda on jälgitud kolm aastat. „Eriti märkasime teda, kui ta liitus Groupama-FDJ mandrimeeskonnaga. Ta oli ka Astanas praktikal,“ lausus ta.

„Siiski ei olnud tal kunagi võimalust tõusta professionaalide hulka. Karl Patrick on võitja. Tahame anda talle võimaluse lõpuks avastada professionaalne maailm, mis on meie sooritust arvestades hea mõte. Loodame, et tal läheb hästi programmis, mida me talle pakume. See võib olla meie meeldiv üllatus aastal 2022.“

Karl Patrick Lauk sõitis Prantsusmaa meeskondades Team Pro Nicolas Roux (2018, 2020, 2021) ja Groupama-FDJ Continental (2019). Ta võitis 2021. aastal kümme korda, eriti Nogent-sur-Oise’i Grand Prix’l, 4 Jours de As en Provence’il, Tour d’Estonie’l (2 etappi), Tour de Rhodes ‘3. etapil. Haut-Var silmustes.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.