main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Karel Ellermaa liitus Selveriga

Kategooriad: Võrkpall
Autor: Alver Kivi
08.01.2022
11:07

Tallinna Selver tõi välismaale siirdunud Renet Vankeri asemele uueks sidemängijaks esiliiga viimaste aastate parima mängujuhi, 28-aastase saarlase Karel Ellermaa, vahendab Võrkpall24.

Meistriliigas mängis Kaler Ellermaa varem kolm hooaega Tallinna Tehnikaülikoolis ja ühe Rakveres. Kui TalTechis ta Eesti koondislase Kusti Nõlvaku kõrval sisuliselt oma võimalust ei saanudki, siis Rakveres jagas mänguaega enam-vähem võrdselt Ronald Järvega.

Pärast 2015. aastal meistriliigas mängimisest loobumist on Ellermaa kuulunud esiliiga parima võistkonna Tallinna Ülikooli võtmemeeste hulka ning tegutsenud seal lisaks sidemängija kohale ka diagonaalis.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.