main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Jaagup ja Olli Royal krossil. M&R Photo

Jaagup ja Olli Royal krossil. M&R Photo

Kallas ja Vevers tagasid Poolas pääsu tiitlivõistlustele

Kategooriad: Ratsutamine
Autor: Alver Kivi
05.05.2019
19:40

Poolas Sopotis toimunud rahvusvahelisel kolmevõistlusel täitis Saare Ratsakeskuse esindaja Jaagup Kallas maailmameistrivõistluste ja Luise Vevers Euroopa meistrivõistluste normi.

Jaagup Kallas saavutas hobusel Olli Royal CCI2*-S võistlusklassis kolmanda koha. Avaalal koolisõidus, saavutati tulemus 65,7%, mis asetas võistluspaari 32 osaleja seas 16. positsioonile. Vigadeta läbitud 115 cm kõrgune parkuur tõstis Kallase kuuendaks. Viimase alana kavas olnud maastikukrossi vigadeta ja normiaja piires läbimine andsid lõpptulemuseks kolmanda koha. Sellega täitis antud võistluspaar ka noorhobuste maailmameistrivõistluste kvalifikatsiooninormi 6 aastaste  hobuste klassis. MM toimub  sügisel Prantsusmaal.

Luise Vevers ja Ruudi osalesid antud võistlusel CCI2*-L klassis, kus kross on oluliselt pikem, kui L klassis ja selle osatähtsus suurem. Veversi eesmärk oli täita kvalifikatsiooninorm juuniorite Euroopa meistrivõistlusteks, millega saadi ilusti hakkama.

Koolisõidus saavutati vaatamata skeemis unustatud harjutuse eest saadud kahele karistuspunktile 66,2% tulemus. Kross läbiti vigadeta ja normiaja piires, mis tõstis Veversi kaheksandaks.

Viimasena kavas olnud takistussõidus andis eelmisel päeval joostud kross veidi tunda ja rajalt kogunes 10,8 karistuspunkti. See oli aga piisav, et täita juulikuus Hollandis toimuvate juuniorite EM kvalifikatsiooninorm

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.