main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Kalju vastu ei olnud rõõmustamiseks põhjust. Allan Mehik

Kalju surus Kure vastu muru

Kategooriad: Jalgpall
Autor: Alver Kivi
27.08.2023
21:31

Eesti meeste jalgpalli Premium liigas asus FC Kuressaare võõrsil Nõmme Kalju FC vastu küll 1:0 juhtima, kuid seejärel anti initsiatiiv vastasele ja jäädi vähemusse ning tulemuseks 1:4 kaotus.

Kadrioru staadionil mängitud kohtumises viis Sten Reinkort Kure 12. minutil 1:0 juhtima, aga Kalju vastas 22. ja 33. minuti väravatega. Teise poolaja algul lõid võõrustajad veel kaks kiiret väravat ja Pavel Dõmov teenis punase kaardi.

Peatreener Roman Kožuhhovski tunnistas, et esimesed emotsioonid on negatiivsed. „Juhtisime ja mäng oli kontrolli all, aga kui Kalju viigistas ja lasime teise sisse, siis muutust ei suutnud me enam tuua,“ lausus ta.

„Pole meie iseloom alla anda, aga pärast kahte kiiret väravat teise poolaja algul ja punast kaarti ei olnud mäng enam meie kontrolli all. Arvan, et see oli meie üks halvemaid mänge, kuid vastutus lasub minul. Tunnistan, et kusagil jätsin midagi tegemata, kuid sellised mängud tulevad ette, kuid meil on jõudu, et edasi liikuda.“

Samas näitas kohtumine, et Kure probleemiks on saanud ebastabiilsus, sest kui eelmises kohtumises alistati ilusa mänguga Levadia, siis seekord ei suudetud Kaljule midagi vastu seada. „Peab tunnistama, et vajalikku stabiilsust pole, aga selles ongi minu töö, et see siiski leida. Me oleme otsingutel ja on erinevaid detaile, mida näen. Peab lihtsalt tööd tegema ja see peab tulema,“ selgitas Roman Kožuhhovski.

Pärast Kaljult oma võrku lastud nelja tabamust on Kurele löödud tänavu juba 44 väravat, mis on kogu Premium liiga peale halvim tulemus. Kožuhhovski hinnangul on selle taga erinevad faktorid.

„Meil on suureskoorilisi kaotusi Floralt, Paidelt, Levadialt ja Kaljult. Meeskondlik mäng kaitses algab rünnakust ja vastupidi rünnak algab kaitsest,“ märkis peatreener. „Koos laseme sisse ja koos lööme. Pean endale palju küsimusi esitama ning olema enda suhtes kriitiline ja otsima endas vastuseid. Treener vastutab ja olen selleks valmis. Püüan olukorda parandada ja usun poistesse edasi. Peame endasse uskuma ja meeskondlikult trennis alati maksimumi andma.“

Share


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.