main banner
Saaremaa Spordisõber logo
IMG_7947

Kadi Mägi aitas Tartu põhiturniiri võidule

Kategooriad: Võrkpall
Autor: Alver Kivi
07.03.2018
08:26

Tartu Ülikool/Eeden kindlustas naiste võrkpalli meistriliigas põhiturniiri esikoha, võttes teisipäeval Famila/Võru Võrkpalliklubi vastu kindla võidu, vahendab volley.

Vaid üks tund kestnud kohtumises korraldas võõrsil mänginud Tartu võistkond tõelise jõudemonstratsiooni, loovutades avageimis võõrustajatele vaid 6 punkti. Mõnevõrra tasavägisemad olid teine ja kolmas geim, kuid ka nendes ei tekkinud võitjas kahtlust – Võru esinduse arvele kogunes mõlemas geimis võrdselt 13 punkti. Seega leppis kodupubliku lemmik kindla 0:3 (-6, -13, -13) kaotusega. Kadi Mägi tõi 8 punkti.

Põhiturniiri esikoha kindlustanud Tartu Ülikool/Eeden kogus kümne mänguga 27 punkti.

 

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.