Kadi Mägi aitas Tartu põhiturniiri võidule

Kategooriad: Võrkpall
07.03.2018
08:26

Tartu Ülikool/Eeden kindlustas naiste võrkpalli meistriliigas põhiturniiri esikoha, võttes teisipäeval Famila/Võru Võrkpalliklubi vastu kindla võidu, vahendab volley.

Vaid üks tund kestnud kohtumises korraldas võõrsil mänginud Tartu võistkond tõelise jõudemonstratsiooni, loovutades avageimis võõrustajatele vaid 6 punkti. Mõnevõrra tasavägisemad olid teine ja kolmas geim, kuid ka nendes ei tekkinud võitjas kahtlust – Võru esinduse arvele kogunes mõlemas geimis võrdselt 13 punkti. Seega leppis kodupubliku lemmik kindla 0:3 (-6, -13, -13) kaotusega. Kadi Mägi tõi 8 punkti.

Põhiturniiri esikoha kindlustanud Tartu Ülikool/Eeden kogus kümne mänguga 27 punkti.