main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Kabekiirturniiri võitis Algo Laidvee

Kategooriad: Kabe
Autor: Alver Kivi
17.11.2018
09:53

Kui Algo Laidvee Saaremaa kabekiirturniiridel kaasa võistleb, siis ta tavaliselt ka võidab, viimasest kümnest osalemisest  tervelt kaheksal korral. Pingelised partiilõpud, kus objektiivselt võttes pole paremust kummalgi vastasel, oskab ta sageli enda kasuks pöörata.

Erandiks polnud ka neljapäevane „pöörd-nimetu“ kiirturniir, kus igas voorus mängiti kaks partiid muudetud algseisust. Laidvee kogus 7 punkti 8-st ning jättis jälitajad kaugele seljataha. Teist-kolmandat kohta jäid jagama Ivar ning Jaan Truu võrdselt 4,5 punktiga. Meelis Uuväli kogus 3 punkti.

Esmakordselt päris kabetajate turniiril mänginud Kuressaare Gümnaasiumi VI klassi poisi Kristofer Orglaane debüüt oli edukas. Nii tugevas seltskonnas polnuks patt ka nullile jääda, kuid noormees võitles välja kaks viiki.

Jaan Truu

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.