main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Kaarel Traumann rünnakul. Korvpalliklubi Viimsi/Estover Facebook

Kaarel Traumann rünnakul. Korvpalliklubi Viimsi/Estover Facebook

Kaarel Traumann valiti finaalturniiri väärtuslikumaks mängijaks

Kategooriad: Korvpall
Autor: Alver Kivi
31.05.2021
09:16

Eesti meeste korvpallimeistrivõistluste esiliiga finaalmängus alistas KK Viimsi/Noto 79:74 Kadrina Karud ja krooniti hooaja 2020/2021 meistriks. Finaalturniiri kõige väärtuslikumaks mängijaks nimetati Kaarel Traumann.

„Äärmiselt emotsionaalne võit,“ tunnistas finaalkohtumises oma meeskonna kasuks 15 punkti visanud Kaarel Traumann, kelle sõnul oli terve hooaeg väga keeruline ja õnneks suudeti maksimumi välja pigistada.

„Arvan, et finaalis olime selgelt meeskondlikumad ja ühtlaselt ohtlikud igal positsioonilt. Ilmselt ka otsustavate mängude kogemusi oli meil pisut rohkem. Keeruline veerandfinaalseeria valmistas meid Final Fouriks hästi ette.“

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.