main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Erakogu

Erakogu

Judokad võistlesid edukalt Pärnu lahtistel meistrivõistlustel

Kategooriad: Judo
Autor: Alver Kivi
16.11.2016
09:27

Laupäeval, 12. novembril toimusid noortele judokatele Pärnu lahtised meistrivõistlused judos, korraldajaks Pärnu judoklubi „Samurai“.

Saaremaa Spordikool oli samuti kohal ja esindatud 8 tugeva sportlasega. Meie kõik judokad olid südikad ja andsid kõikidele vastu tulnud vastastele korraliku lahingu. Saaremaa Spordikooli esindasid vennad Uku ja Kaur Vesberg, Romet Raad, Marileen Koltšuk, Ramon Mägi, Karl Martin Kremm, Markus Trei ja Sten Erik Mägi.

Saagiks 3 medalit: Kaur Vesberg (pildil), 1. koht kuni 34 kg poiste seas, medali tõid talle nelja judoka alistamine puhta võiduga. Marileen Koltšuk, 3. koht kuni 38 kg kaaluvate tüdrukute seas, medalini viis kolm matši, kus kogunes üks matšivõit ja kaks matšikaotust. Romet Raad, 3. koht kuni 55 kg kaaluvate poiste seas, medalini viis samuti kolm matši, kus Romet sai 2 võitu ja 1 kaotuse.

Ramon Mägi ja Sten Erik Mägi said samuti ühe matšivõidu, kui langesid kahjuks kahe järgneva kaotusega medalikonkurentsist välja. Uku Vesberg, Karl Martin Kremm ja Markus Trei piirdusid ühe matšiga.

Kokkuvõtlikult olid võistlused oli meie jaoks igati edukad ning jääme ootama järgmist mõõduvõttu!

Madis Laid

Olev Väin

 

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.