main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Joonistusvõistlus „Sport ja mina“ ootab osalema

Kategooriad: Spordipealinn
Autor: Alver Kivi
22.01.2015
14:43

Saare maakond on sellel 2015. aastal SPORDIPEALINNAKS. Sellel aastal saame olla teistele eeskujuks ja on võimalus aktiivselt spordi- ja liikumisharrastuse teemale keskenduda ning erinevate tegevuste vahel piirkonna üleselt seoseid luua.

Spordipealinna egiidi all Saaremaa Omavalitsuste Liit koos partneritega viib läbi joonistusvõistluse lastele, pealkirjaga “SPORT JA MINA” Joonistusvõistlus toimub ajavahemikul 21. jaanuar – 20. veebruar ning ootab aktiivset osavõttu kõigis lasteaedades ja koolides. Joonistusvõistluse täpsem info manuses.

Suurim kummardus läheb loomulikult õpetajatele, kes sellest võimalusest haaravad.

Joonistusvõistlus MINA JA SPORT

Mis võistlus?

Joonistusvõistlus toimub spordipealinn 2015 Saaremaa egiidi all ja on suunatud Saare maakonna koolieelikutest lasteaiarühmadele ning 1. ja 2. kassidele koolides. See on määrav vanus, mil tervislikud eluviisid ja sportimise alused inimesel tekivad ja omaks saavad. Tegemist on võistlusega, kus olulisem on osavõtt – rõõm joonistamisest.

Lapsed saavad läbi mõelda ja saada uusi teadmisi tervislikest eluviisidest. Igale osalejale väikene meene ning tublimad saavad auhinnatud.

Millal ja kuidas?

Joonistusvõistlus tuleb läbi viia ajaperioodil 22.01-20.02.2015. Osavõtvatel rühmadel või klassidel palume eelnevalt registreerida osavõtt enne 31. jaanuari meiliaadressil sol@tt.ee või tel 5231876.

Lapsed teevad joonistuse iseseisva tööna. Parimate joonistajate osas loodame õpetajate abile, kes valivad või aitavad tehtud töödest välja valida oma rühma või klassi kuni 2 parimat tööd. Parimad tööd võib välja selgitada näiteks ühise aruteluna oma grupi töid vaadeldes.

Välja selgitatud parimad tööd palume toimetada Saaremaa Omavalitsuste Liitu, Lossi tn 1 Kuressaare (Maavalitsus) või vallamajja. Esitatud tööd pannakse välja näitusele Spaaremaa WELLFEST ajal 02.03-08.03 . Näitus toimub nii füüsiliselt kui ka Facebook-is Spaaremaa WELLFEST lehel. Publiku lemmik kuulutatakse välja 09.03 ja saab auhinnaks spaapuhkuse Spaaremaa WELLFESTILT.

Formaat

Suurim lubatud formaat A3.

Auhinnad

Kleepsud ja minikalendrid

Iga rühma või klassi kaks paremat Saaremaa Ooperipäevade Lastegala piletid, mis toimub 26. juuli kell 14.00. Publiku lemmik kuulutatakse välja 09.03 ja saab auhinnaks spaapuhkuse Spaaremaa WELLFESTILT.

 

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.