main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Laineid murdmas. John Kaju facebook

Laineid murdmas. John Kaju facebook

John Kaju surfas end MM-il viiendaks

Kategooriad: Purjetamine
Autor: Alver Kivi
21.09.2018
16:14

Purjelaua Formula klassi maailmameistrivõistlustel Portugalis Portimaos, surfas John Kaju tippkonkurentsis välja viienda koha, kusjuures teda edestasid mehed kellel vähemalt üks maailmameistritiitel juba olemas.

Ilmad olid Portugalis võistluste ajal väga soojad ja suvised ning puhusid väga vaiksed tuuled. John Kaju edestasid Stephen Allen Austraaliast, Alexander Cousin Prantsusmaalt, Janis Preiss Lätist ja Przenek Miarczynski Poolast.

„Viies koht nende meeste järel kõige hullem polnud,“ märkis John Kaju. „Juba prognoosi vaadates oli teada, et väga palju sõita ei saa ning seetõttu oli iga sõit üli oluline. Sel aastal olen suhteliselt vähe võistelnud ja see jättis kindlasti oma jälje. Samas füüsise poolest tundsin, end väga hästi ja sellega võib keerulistes oludes korralikult võita.“

John Kaju sõnul oleks ta tahtnud rohkem sõita, sest iga sõiduga läks enesetunne kindlamaks ja pigem oli tal võimalus eessõitjaid ohustada, kui see, et keegi tagant järgi jõuab. „Samas on minu ees lõpetanud mehed kõik vähemalt korra maailmameistriks tulnud, nii et võib kindlasti rahul oll,“ tõdes John Kaju, kes hakkab kohe võistlema foili MMil, mis saab tema hinnangul olema väga põnev.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.