main banner
Saaremaa Spordisõber logo
John Kaju. Eesti Jahklubide Liit

John Kaju. Eesti Jahklubide Liit

John Kaju seilas end Eesti meistriks

Kategooriad: Purjetamine
Autor: Alver Kivi
27.09.2021
08:51

Pühapäeval lõppesid Haven Kakumäel neli päeva kestnud Eesti meistrivõistlused purjetamises.

Tallinna Nädala viimane võistluspäev oli pingete ning rõõmurohke. Regatti lõpetas päikseline ja tuuline ilm ning merelt ei olnud puudu ka lained, mis võistlussõite huvitavamaks ning keerulisemaks tegid.

Windsurf Foil üldkategoorias saavutas esikoha ja kuldmedali meistrivõistluste arvestuses John Kaju (SSK). Teisele kohale ning ühtlasi ka hõbemedalile tuli Frank Ervin (Black Team Estonia). Võistluse kolmas koht läks Soome purjesportlasele Jakob Eklund ning meistrivõistluste pronksmedal läks purjetajale Romek Roolaht (TPLK).

“Neli tõsist võistluspäeva seljataga- alustasime üsna tuulise ja jaheda ilmaga ning lõpetasime mõnusa sooja sügisilma ja piiripeal vaikse tuulega,” vahendas John Kaju. “Konkurents läheb iga võistlusega järjest tihedamaks, mis on arengu jaoks ainult hea. Kindlasti on juba praegu palju mida harjutada ja juurde õppida, kuid seekord oli hoogu piisavalt, et lõpetada Eesti võistlushooaeg kuldse medaliga. Nüüd veel mõned tõsised trenninädalad ning siis on võimalus jõudu katsuda väljamaal.”

 

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.