main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Johannes Treiel soojendusel. Alver Kivi

Johannes Treiel soojendusel. Alver Kivi

Johannes Treiel alustas maakonna rekordiga

Kategooriad: Kergejõustik
Autor: Alver Kivi
24.01.2018
22:05

Kolmapäeval Tartu Ülikooli Spordihoones toimunud rahvusvahelistel Martin Kutmani mälestusvõistlustel kergejõustikus võitis meeste 60 m tõkkejooksu uue maakonna rekordi 8,02-ga Johannes Treiel.

“Jooks oli hooaja avastardi kohta päris korralik, aga mitte midagi erilist,” rääkis Madis Kallaselt rekordi oma nimele võtnud Johannes Treiel. “See aeg ei olnud väga üllatus. Aga eks kõike annab natuke parandada, midagi otseselt erilist välja ei tooks.”

Treener Andres Laide ütles, et seniste näitajate põhjal sinnakanti oleks pidanud see aeg tulemagi. “Aga see on suhteliselt treeningu pealt joostud ja poiss liigub plaanipäraselt,” märkis ta.

“Eesmärk oleks talvel joosta alla 8 sekundi ja tulla Eesti täiskasvanute meistriks. Eesti noorsoo rekord 7,93 oleks boonus, aga pole eraldi eesmärk.”

Andres Laide sõnul on talvine ettevalmistus kulgenud plaanipäraselt, kuigi väikesed haigused on kimbutanud, pole vigastusi olnud.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.