main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Johannes Treiel võib olla tulemusega rahul. Marko Mumm/EKJL

Johannes Treiel võib olla tulemusega rahul. Marko Mumm/EKJL

Johannes Treiel jooksis maakonna rekordi

Kategooriad: Kergejõustik
Autor: Alver Kivi
08.08.2020
19:47

Tallinnas Kadrioru staadionil toimuvatel Eesti kergejõustiku meistrivõistlustel jooksis Johannes Treiel 110 m tõkkejooksus uueks maakonna rekordiks aja 14,11, mille ta sai kirja eeljooksus.

„Senise rekordi jooksin kolm aastat tagasi ja loodan, et sain nüüd selle pinge maha,“ rääkis Johannes Treiel, kes lähitulevikus üritab alistada 14 sekundi piiri. „Usun, et saan nüüd veel kiiremaks, ees on kaks võistlust, kus tahan seda aega veelgi parandada.“

Finaalis jooksis Johannes Treiel aja 14,18, millega sai 14,12 jooksnud Keiso Pedriksi järel hõbemedali. Kolmas oli 14,38-ga Martin Täht. „Enne võistlust oli eesmärk ikkagi meistritiitel,“ tunnistas Johannes Treiel.

„Üldiselt olen viimasel ajal liiga palju mõelnud oma rekordile ja see on pannud lisapingeid peale ning üritasin pea sellest puhtana hoida. Aga tehnilise poole pealt jäi siiski veel puudu ja saanuks paremini. Keiso on paremal päeval ka võidetav.“

Johannes Treieli hinnangul õnnestus tal eeljooks paremini kuna polnud pinget peal. „Kõik tuli päris hästi välja,“ lausus ta, lisades, et finaalis oli ikkagi palju mängus ja tehnika lagunes.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.