main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Janek Saarele seekord kolm medalit. Alver Kivi

Janek Saarele seekord kolm medalit. Alver Kivi

Janek Saar võitis lauatennises 30 üksikmängutiitli

Kategooriad: Lauatennis
Autor: Alver Kivi
16.12.2017
18:15

Kuressaare spordihoones mängitud maakonna lauatennisemeistrivõistluste meeste üksikmängus oli taas konkurentidele võitmatu Janek Saar, kes võitis oma 30 kuldmedali.

Meesüksikmängus oli kaheksa osalejat, kes alustasid kahes alagrupis ja seejärel jätkati juba finaalgrupis. Janek Saar võitis kõik oma vastased geimidega 15:1, loovutades vaid ühe Sven Issajevile.

Teise koha sai Taivo Esko, kes kogus Issajeviga võrdselt 8 punkti, Issajevile seekord pronks. Järgnesid Heiki Sullakatko, Aare Lehtsi ja Janek Reinaru.

Segapaaristurniiril osales viis paari. Esikoha said täiseduga Heiki Sullakatko – Tiia Müürisepp, teise koha said Janek Saar – Merle Poopuu ja kolmandad olid Aare Lehtsi – Veeve Kaasik.

Meespaare mängis kolm: 1. Taivo Esko – Sven Issajev, 2. Heiki Sullakatko – Aare Lehtsi, 3. Janek Saar – Alari Saar.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.