main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Janek Saar turniiril. Gunnar Usin

Janek Saar turniiril. Gunnar Usin

Janek Saar tegi jälle duubli

Kategooriad: Lauatennis
Autor: Alver Kivi
24.01.2017
08:56

Saaremaa lauatennisekuningas Janek Saar ei andnud oma vastastele hõlpu ka laupäeval toimunud Kuressaare LTK Tops XIX lahtistel Uusaastaturniiridel, kus ta tunnistas vaid võite nii üksikmängu kui paarismängu arvestuses. Seega viis LTK Tops pika ajalooga uusaastaturniiride rändkarika aastaks koju hoiule just Saar.

Üksikmängus suutsid end esikolmikusse murda veel Sven Issajev ja Veljo Väljakivi. Muide, just Veljo oli ainus mängija, kes suutis Janek Saarelt geimivõidu saada. Esikümnesse mahtusid 4. Kaljo Väljakivi, 5. Aare Lehtsi, 6. Tiia Müürisepp (parim naisvõistleja), 7. Tarmo Aav, 8. Väino Uljas, 9. Janek Reinaru, 10. Meelis Uuväli.

Paarismängus kuulus võit paarile Janek Saar – Sven Issajev. Poodiumile mahtusid ka Veljo Väljakivi – Kaljo Väljakivi ja Aare Lehtsi – Janek Reinaru.

LTK Tops

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.