main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Janek Saar servil. Alver Kivi

Janek Saar servil. Alver Kivi

Janek Saar jätkab lauatennisetroonil

Kategooriad: Lauatennis
Autor: Alver Kivi
08.12.2019
21:03

Laupäeval Kuressaare spordihoones mängitud maakonna lauatennisemeistrivõistlustel oli taas löömatu Janek Saar, kes võitis üksikmängus oma 33. meistritiitli.

Kõik vastased 3:0 alistanud Janek Saar tunnistas, et ühtegi rasket mängu seekord ei olnud, aga võita on ikka põnev. “See näitab seda, kas mul on hea vorm või konkurents nõrk,” lausus ta, lisades, et eks siin ole nii ühte, kui teist.

“Teise ja kolmanda koha mehed on kogu aeg vahetunud, aga esikoha olen vaid korra kaotanud. Kuna mängin klubiga ka Eesti meistrivõistluste esiliigat, siis on saanud juba tänavusel hooajal palju raskeid mänge ja mänguvorm on ka selle võrra parem.”

Üksikmängus järgnesid Janek Saarele Alari Saar ja Sven Issajev. Kokku osales 12 meest, mis on viimaste aastate keskmine. Medalipretendentidest ei mänginud kaasa vaid Taivo Esko ja Heiki Sullakatko, ülejäänud olid kõik kohal.

“Alari üllatas positiivselt, sest ta pole ju ammu mänginud ning tulla ja mängumehi võita on igati tubli saavutus,” kiitis Janek Saar igapäevaselt Saaremaa Võrkpalliklubis mängiva poja saavutust. “Teistel noortel meestel läheb meie vastu saamiseks ikka veel aega, aga ühel hetkel peame ju ka meie ikkagi lõpetama.”

Meespaarismängus võitsid kuldmedali Janek ja Alari Saar, hõbe kuulus Veljo ja Kaljo Väljakivile ning pronksmedalid võtsid Taivo Esko ja Sven Issajev. Segapaarismängus tulid võitjaks Sven Issajev ja Tiia Müürisepp, teise koha said Janek Saar ja Merle Poopuu ning kolmanda koha Kaljo ja Kadri Väljakivi.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.