main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Aleks Lesk ja Karmo Paju sepistavad ohtliku karistuslöögi. Alver Kivi

Aleks Lesk ja Karmo Paju sepistavad ohtliku karistuslöögi. Alver Kivi

Jalgpalluritele Ahvenamaal kaks kaotust

Kategooriad: Jalgpall
Autor: Alver Kivi
15.08.2014
22:52

Ahvenamaal toimuvatel Baltimere saari ühendava organisatsiooni B7 noorte spordivõistlustel kaotas Saaremaa jalgpallivõistkond Öhlandile 0:3 ja Gotlandile 0:2.

„Meeskond on mänginud mõlemad mängud täiega, poisid võtavad asja tõsiselt ja nende jaoks on need mängud väga tähtsad,“ rääkis meeskonna treener Maikko Mölder.

Kohtumises eelmiste mängude võitja Öhlandiga unustati 18. minutil nurgalöögi järel mängija oma trahvikastis vabaks ja kaitsja lõi peaga seisuks 1:0. 40. minutil kasutasid vastased taas ära meie kaitsjate eksimuse ja Öhland lõi 2:0. Mõned minutit hiljem teenisid rootslased penalti, kuid Garel Muul tõrjus. Öhlandi mehed vormistasid lõppseisu 55. minutil, kui Garel Muuli kätest lendas pall kauglöögist väravasse.

Ka saarlastel olid oma võimalused. Esimesel poolajal suutis Öhlandi väravavaht väravajoonel peatada Karmo Paju karistuslöögi, teisel poolajal tõrjus rootslaste väravavaht Iiv Aaviku löögist lennanud palli latti.

Maikko Mölder tõdes, et esimeses mängus oli meeskond üle keskendunud ja poisid muutusid närviliseks, millest tulid ka lihtsad vead. „Kui löödi esimene värav võttis see meie pisut indu maha, vastane sai aga jõudu juurde,“ lausus ta. „Nad küll domineerisid, kuid ka meil olid oma võimalused. Andis tunda, et me olime aasta nooremad. Neil oli parem füüsiline vorm ja mängijad jõulisemad. Üks-üks olukordades jäid nemad peale.“

Mängisid: Garel Muul, Mairo Miil, Märten Opp, Karl Kadak, Rasmus Saar, Eerik Poopuu, Miikael Tuus, Kristjan Mäeots, Iiv Aavik, Karmo Paju ja Aleks Lesk, vahetusest sekkusid Ken Pihlas, Keneth Parbus, Reiko Mäeorg, Karl Pruul, Kristofer Mägi.

Gotlandiga mäng oli võrdne ja mõlemapoolsete võimalustega. Väravad löödi teisel poolajal vasturünnakutest. Saarlastest olid Aleks Leskil, Miikael Tuusil ja Karmo Pajul võimalused sihile jõuda. „Aga kui ise ei löö, lüüakse sulle,“ tõdes Maikko Mölder, kes jäi kokkuvõttes mänguga väga rahule.

Garel Muul, Garel Muul, Mairo Miil, Märten Opp, Karl Kadak, Rasmus Saar, Eerik Poopuu, Miikael Tuus, Kristjan Mäeots, Keneth Parbus, Karmo Paju ja Aleks Lesk, vahetusest sekkusid Ken Pihlas, Reiko Mäeorg, Karl Pruul, Kristofer Mägi.

Share


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.