main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Karala Odagala võitja Jako Lindrop. Indrek Kaskpeit

Karala Odagala võitja Jako Lindrop. Indrek Kaskpeit

Jako Lindrop ja Leana Vahter uuendasid Karala Odagala rekordeid

Kategooriad: Kergejõustik
Autor: Alver Kivi
14.07.2014
18:07

Kümnendal Karala Odagalal võtsid odaviske ja kuulitõuke võistlustest osa ca 60 meest ja 30 naisterahvast kes jälle said testida heitevormi ja nautida toredat võistlust. Kaunis mereäärne võistluspaik meelitas koos pealtvaatajatega kokku paarsada inimest. Rekorditeraamatusse kanti uued võistluste tipptulemused nii meeste odaviskes kui naiste kuulitõukes.

Naiste odaviske kenad viskekaared andsid järgmised tulemused protokolli: mõneaastase vaheaja järel jälle Odagalal võistelnud Leana Vahter võitis tulemusega 39.55, ülejäänud poodiumikohad hõivasid õdedest võrkpallikoondislased Nette Peit 36.35 ja Eliisa Peit 33.56. Oli jälle hea näha ka teiste spordialade tippe sooritamas häid viskeid.

Naiste kuulitõuge pakkus võistluste rekordi, Leana Vahter kindlustas topeltvõidu 13.48-ga. Hõbemedal noorimale osalejale sel alal Airike Kapp 10.55, pronksiga täiendas medalikollektsiooni Nette Peit, resultaat 10.13.

Meeste kuulitõuke rohkearvuline võistlejaskond oli tulemuste poolest tasavägine, selge võitja siiski Erik Saar 13.48. Hõbe- ja pronksmedal saarlastele Martin Salong 12.06, Kaarel Mai 11.51.

Meeste odaviske esimeses voorus visati tulemus mille sarnast Karalas pole nähtud. Korralik rekordiparandus 66.80 andis kuldmedali Jako Lindropile. Ülejäänud katsed olid paljulubavad, loodetavasti realiseerib võistleja hea ettevalmistuse veel paremaks tulemuseks suve jooksul. Hõbemedali haaras hea viskekäega meistriliiga korvpallur Mario Paiste 51.16, pronks riputati kaela Allar Soorsk -ile 46.60-ga.

Loodetavasti jätkub sportlastel soovi ennast arendada ja vormis hoida et kohtuda järgmisel aastal Karalas üheteistkümnendat korda.

Indrek Kaskpeit

Share


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.