main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Tublid saarlased. Taavi Välisson/Eiliki Pukk Photographi/SMS

Tublid saarlased. Taavi Välisson/Eiliki Pukk Photographi/SMS

Jääpurjetajad võistlesid Pärnu meistrivõistlustel

Kategooriad: Ratsutamine
Autor: Alver Kivi
22.02.2021
12:19

19.-20. veebruaril toimusid Liu sadama akvatooriumil Pärnu meistrivõistlused, Saaremaa Merispordi Seltsi jääpurjetajatest olid sõitmas Ice-Optimist ja DN klassi sõitjad.

Ilm pakkus mitmekesisust. Mõlemal päeval olnud udu sundis silmi pingutama, et ikka märgid üles leida. Laupäeval puhus mõõdukas tuul, 5-6 m/s, mis võimaldas ära pidada mõlemas klassis 5 sõitu. Pühapäeval valitses vaikne tuul, plusskraadid tekitasid jääle vee, sadas ka vihma – olud keerulised, mistõttu peeti 3 sõitu.

ICE-OPTIMIST klassis oli jääl 19 noort. Saaremaa Merispordi Selts (lühend SMS) noorte treener Viktor Umb oli kaasa võtnud ka päris algajaid, kellel oli see võimalus saada oma esimene võistluskogemus. Tulemused: 1. Angeliina Õunap Pärnu Jahtklubi Purjespordikool, 2. Trinette Välisson SMS, 3. Martin Rahnel   Pärnu Jahtklubi Purjespordikool.

Saaremaa teised sõitjad: 6. Sten Erik Mägi, 7. Henri Lember, 9. Georg Paomees, 12. Artur Ader, 13. Anni Kubjas, 17. Tobijas Kalle, 18. Miia Kubjas.

DN klassis lõpuprotokollis 19 sõitjat: 1. Argo Vooremaa, 2. Merek Lentsius Kalevi Jahtklubi, 3. Vaiko Vooremaa Kalevi Jahtklubi. Saaremaa meestest oli 8. Kevin Grass, 10. Risto Riim.

Saaremaa Merispordi Selts

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.