main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Jaan Truu käiku tegemas. Alver Kivi

Jaan Truu käiku tegemas. Alver Kivi

Jaan Truu võitis kabekarika

Kategooriad: Kabe
Autor: Alver Kivi
28.09.2020
07:51

Saaremaa 49. kabekarikavõistlustel mängis 5 kabetajat. Lõppjärjestuse kujunemisel olid otsustava tähtsusega favoriitide omavahelised partiid.

Ivar Truu – Jüri Siim mängisid juba avavoorus. Ivar jäi pikalt surve alla, kuid kaitses hästi ja partii rahunes viigiks.

Jaan Truu vastu mängis Siim mustadega uusavangu vähe kasutatavat, kuid täiesti korrektset varianti. Paraku polnud ta edasises mängus täpne ning pidi kaotusega leppima.

Ivar Truu – Jaan Truu partii viimases voorus kulges pealtnäha rahulikult ja lõppeski viigiga, kuid pärastine analüüs näitas, et Ivaril oli siiski korraks kasutamata jäänud võiduvõimalus.

Nii kujunes lõppjärjestuseks 1. Jaan Truu – 3,5; 2. Ivar Truu – 3; 3. Jüri Siim – 2 punkti.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.