main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Jaagup Kallas kaitses Eesti meistritiitlit

Kategooriad: Ratsutamine
Autor: Alver Kivi
16.08.2021
08:39

Kosel toimunud ratsutamise Eesti meistrivõistlustel kolmevõistluses krooniti klassis CCN2*-S teist aastat järjest meistritiitliga Jaagup Kallas Saare Ratsakeskusest.

“Kuld on kaelas ja peab rahul olema,” rääkis Jaagup Kallas ratsaliidule antud inervjuus.

Esimese päeva järel juhtis võistlust seeniorite klassis Jaagup Kallas (Saare RK) hobusel Olli Royal 28,4 miinuspunktiga, teisel kohal jätkas Kaire Kalm (ESHKS) ja Cavalier 29,5 miinuspunktiga ning kolmandad olid Ervi Kaasiku (Nõo RK) hobusel Cendoria S, kelle tulemus 33,5 miinust.

Möödunud aasta meistritiitlit edukalt kaitsnud Jaagup Kallas oma põhihobusel Olli Royal, sai seekord kuldmedali lõpptulemusega 28,4 kp. Hõbemedalile tulid Kaire Kalm ja Cavalier – 29,5 kp ning pronksmedali võitles juba kolmandat aastat järjest omale Ervi Kaasiku hobusel Cendoria S lõpptulemusega 41,9 kp.

“Koolisõit algas päris hästi, hobne oli küll algul pinges, aga sellest ikkagi piisas, et tagaajajate ees minimaalne edu saavutada. Õhtune takistussõit tuli puhtalt ja sellest piisas, et minna krossile liidrina,” rääkis Jaagup Kallas.

“Kross ei olnud kükk kõige parem sõit, aga hobune tegi supertöö ja ei olnud sellist olukorda, kus asi oleks kriitiliseks läinud ja medal võinuks käest libiseda.”

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.