main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Isle of Man tahab taas Saarte mäng

Kategooriad: Saarte mängud
Autor: Alver Kivi
03.03.2020
09:07

1985. ja 2001. aastal Saarte mänge korraldanud Mani saare esindajad annavad teada, et soovivad neid rahvusvahelisi spordivõistlusi võõrustada ka 2027. aastal.

“See on suurepärane võimalus Mani saare jaoks ja on tore näha, et Saarte mängud naasevad oma vaimsesse koju kolmandat korda. Mängud on kasvanud märkimisväärselt,” rääkis Isle of Mani hariduse, spordi ja kultuuri minister Graham Cregeen, lisades, et mängud naasevad sellega oma vaimsesse koju.

“Meil on Mani saarel olemas mitmekesine sportlik õhkkond ning Saarte mängud on suurepärane platvorm, mis võimaldab meil seda esitleda rahvusvahelisel tasandil ja toetades ka kohalikku kogukonda.”

Rahvusvahelise saare mängude Assotsiatsiooni (IIGA) esimees Jörgen Pettersson sõnas: “Mul on hea meel näha, et Mani saar muutub eelistatud võõrustajaks 2027. Oleks tore näha mänge minemas kohta, kus see kõik 1985. aastak algas.”

Hinnanguliselt genereerivad Saarte mängud  Mani saare majandusse umbes 2 000 000 naela. Üritus aitab näidata ka kõigile külalistele saare spordirajatiste kõrget kvaliteeti ning tutvustada kultuuripärandit.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.