main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Janek Reinaru mängimas maakonna meistrivõistlustel. Alver Kivi

Janek Reinaru mängimas maakonna meistrivõistlustel. Alver Kivi

Inspira uus lauatennisetreener on Janek Reinaru

Kategooriad: Lauatennis
Autor: Alver Kivi
11.01.2017
09:22

Noorte huvikooli Inspira uus lauatennise ringi juhendaja ja treener on Janek Reinaru, kes on ala harrastanud 1985. aastast.

“Olen väga huvitatud lauatennise arendamisest ja kandepinna suurendamisest Saaremaal,” rääkis Janek Reinaru Kuressaare gümnaasiumi lehes. “Lauatennis on üks kiireimatest pallimängudest, kus saavad koormust kõik lihasgrupid ja samuti parandab see reaktsioonikiirust. See on ka spordiala, mis ei ole väga kulukas ja sellega saavad tegeleda kõik soovijad sõltumata vanusest ja soost.” Lauatennise populariseerimise nimel läbis Janek Reinaru 2015. aastal lauatennise treeneri III taseme koolituse Tallinna Ülikoolis ja sooritasin kutseeksami. Ta omab Eesti Olümpiakomitee poolt väljastatud lauatennise 3. taseme treeneri kutsetunnistust. Edaspidi soovib ta oma treeneri taset tõsta.

“Ootan oma treeningutest rohkearvulist osavõttu,” märkis ta. “Teretulnud on kõik maakonna õpilased. Treeningute jooksul õpime õigeid mänguvõtteid, lööke ja liikumisi. Kindlasti soovin oma õpilastega osaleda aktiivselt Eestis korraldatavatel lauatennise võistlustel. Lauatennisega alustada ei ole kunagi hilja.”

Lauatennise ring hakkab toimuma kaks korda nädalas, ühe tunni pikkuseks 90 minutit. Tegemist on tasulise ringiga. Registreerida saab lauatennise ringi alates 11. jaanuarist aadressil: huviharidus.kuressaare.ee

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.