main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Andero Kivi lõi oma värava ära. Allan Mehik

Ilmetule FC Kuressaare U21-le ilmetu kaotus

Kategooriad: Jalgpall
Autor: Alver Kivi
29.09.2023
08:22

Kehv sooritus Eesti meeste jalgpallimeistrivõistluste Esiliiga B-s tõi FC Kuressaare U21-le võõrsil kindla 1:4 kaotuse FA Tartu Kalevilt.

Ülenurme staadionil mängitud kohtumises asus Kure 21. minutil küll Andero Kivi väravast 1:0 juhtima, kuid siis lasti endale seitsme minutiga lüüa kolm ja vaheajale mindi seisul 1:3. „Hooaja halvim sooritus,“ oli peatreener Sander Viira oma hinnangutes resoluutne.

„Värava lõime oma ainsast rünnakust ja esimene poolaeg oli jube. Väljakul oli ühesuunaline liiklus, mehed polnud vaimselt valmis ja jäime vastasele igal pool kindlalt alla.“

Teisel poolajal lõid tartlased seisuks 4:1, Kure skoorida ei suutnud. „Vaheajal tegime korrektuure ja kuni nende neljanda väravani oli mäng meie käes. Paraku tõmbas see ka hoo lõpuks maha ja initsiatiiv läks jälle neile. Pikalt aega põdeda ei ole, esmaspäeval on jälle mäng.“

Share


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.