Andero Kivi lõi oma värava ära. Allan Mehik

Ilmetule FC Kuressaare U21-le ilmetu kaotus

Kategooriad: Jalgpall
29.09.2023
08:22

Kehv sooritus Eesti meeste jalgpallimeistrivõistluste Esiliiga B-s tõi FC Kuressaare U21-le võõrsil kindla 1:4 kaotuse FA Tartu Kalevilt.

Ülenurme staadionil mängitud kohtumises asus Kure 21. minutil küll Andero Kivi väravast 1:0 juhtima, kuid siis lasti endale seitsme minutiga lüüa kolm ja vaheajale mindi seisul 1:3. „Hooaja halvim sooritus,“ oli peatreener Sander Viira oma hinnangutes resoluutne.

„Värava lõime oma ainsast rünnakust ja esimene poolaeg oli jube. Väljakul oli ühesuunaline liiklus, mehed polnud vaimselt valmis ja jäime vastasele igal pool kindlalt alla.“

Teisel poolajal lõid tartlased seisuks 4:1, Kure skoorida ei suutnud. „Vaheajal tegime korrektuure ja kuni nende neljanda väravani oli mäng meie käes. Paraku tõmbas see ka hoo lõpuks maha ja initsiatiiv läks jälle neile. Pikalt aega põdeda ei ole, esmaspäeval on jälle mäng.“