main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Ilkka Mustonen on kiirmalemeister

Kategooriad: Male
Autor: Alver Kivi
26.03.2018
17:20

Lõpule jõudsid mullu oktoobrikuus alanud maakonna meistrivõistlused kiirmales, kus mängiti üheksa osavõistlust, millest igal osavõtjal läks arvesse viis paremat tulemust.

Võistluse pingelisust näitas see, et maakonna meister selgus alles viimase turniiri viimase võistluspartii lõppemisega. Kokkuvõttes esikohale konkureerinud Rain Kilumets ja Ilkka Mustonen lõpetasid võistlussarja võrdse võiduprotsendiga 85,3 viie parema turniiri arvestuses.

Otsustavaks sai see, et Mustonenil oli arvesse läinud kahel turniiril parem võiduprotsent kui Kilumetsal. Nii pidi 9 viimast aastat parima kiirmaletaja tiitlit omanud Kilumets selle Mustonenile loovutama.

Pronksmedali omanikuks sai Martin Kallas võiduprotsendiga 71. Järgnesid: 4. Milde Burkova 59,8; 5. Jaak Turja 56,4; 6. Ülo Tuulik 49,5; 7. Arvo Kallas 38,8.

Juuno Jalakas

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.