main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Risto Alt läbimurdel. Helmut Hansen

Risto Alt läbimurdel. Helmut Hansen

Hokimehed võistlevad tänavu HK T-Rex meeskonnas

Kategooriad: Varia
Autor: Alver Kivi
09.10.2018
08:34

Viimased aastad Harrastajate Hokiliigas Volume Design ja T-Rex Volume meeskonnas mänginud saarlased esindavad tänavu HK T-Rexi.

„Kolm aastat tagasi hakkasime treenima koos tolleaegse HK Totaliga,“ rääkis koos Edvin Ollini, Olari Tiiduse, Marek Pallase, Risto Leedo, Hendri Ollini ja Toomas Hüüdmaga mängima hakkav Risto Alt.

„Esimese aasta tegime koos trenni, aga liigas olime eraldi. Ja kui eelmisel aastal mängiti veel T-Rex Volume nime all, siis nüüd ollakse koos üks tiim. Eraldi oli keeruline kummalgi 15 meest võistlusteks välja panna ja koos on lihtsam.“

HK T-Rexil konkurendid kolmandas tugevusgrupis on Kaitsejõudude HK, Kehra Snaipers, HK Kurase Hülged, HC Dragons, HK Zarjad Baltic, HK Kakumäe Kullid ja Telia SK. Oktoobri keskel algaval turniiril mängitakse turniirisüsteemis kolm ringi.

 

 

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.