main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Hindrek Pulk rünnakul. volley.ee

Hindrek Pulk rünnakul. volley.ee

Hindrek Pulk jätkab, Kevin Saar lahkus

Kategooriad: Võrkpall
Autor: Alver Kivi
05.06.2019
12:38

Kuna Eesti meeste võrkpallikoondise juurde tulid tagasi seni puhkusel olnud põhimehed tuli mitmel nooremal mängumehel selleks korraks hüvasti jätta, teiste hulgas ka Kevin Saarel, küll aga jätkab Hindrek Pulk.

Meeskonna juures on tagasi kuus põhimeest Kert Toobal, Robert Täht, Renee Teppan, Oliver Venno, Ardo Kreek ja Rait Rikberg. Ühtlasi sai selgeks koosseis, kellega tegutsetakse kuni Tallinnas toimuva Euroopa Kuldliiga finaalturniiri lõpuni, vahendab võrkpall24.

Pühapäevane võidumäng Hollandi üle jäi sel korral viimaseks nurgaründajatele Kevin Saarele ja Märt Tammearule, liberole Stefan Kaibaldile ja temporündajale Mart Naaberile. Rahvusmeeskonna koosseisu jäi aga muuhulgas Hindrek Pulk, kes on end senistes mängudes heast küljest näidanud ning saab Teppani ja Venno kõrval diagonaalründajana veel tipptasemel võrkpalli nautida. Lisaks on saarlastest koosseisus veel tempomees Timo Tammemaa.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.