Hiiumaa Rahvarallil saarlastele teine koht

Kategooriad: Autosport
07.11.2021
10:39

Reedel ja laupäeval sõidetud Hiiumaa Rahvaralli võitsid Kaspar Kibuspuu – Rudolf Uusneem (EO) Subaru Imprezal, saarlased Martin Vaga – Kaarel Otsa (Thule Motorsport) Mitsubishi Lancer Evolutionil kaotasid neile vaid 0,7 sekundiga.

Poodiumikohti jagus ka teistele saarlastele. Klassis 2WD-ST said kolmanda koha Tauri Nõgu – Priit  Nõgu (Thule Motorsport) BMW 320I-l. Klassis 2WD-SE olid Indro Mäe – Siim Zikker Nissan Sunnyl kolmandad. Klassis J16 olid kolmandad Romario Voksepp – Kristjan Voksepp (Thule Motorsport) Honda Civicul.

Klassis J18 said kolmanda koha Alex Sander Jõeäär – Indrek Jõeäär (Thule Motorsport) Proton Personal. Naiste konkurentsis said teise koha Aira Lepp – Ain Lepp (Thule Motorsport) Nissan Sunnyl ja kolmanda kohaga lõpetasid Triinu Tammel – Karoliina Tammel (Thule Motorsport) Ford Fiestal.