main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Hendrik Lillemets püstitas kuulitõukes isikliku rekordi. Marko Mumm/EKJL

Hendrik Lillemets püstitas kuulitõukes isikliku rekordi. Marko Mumm/EKJL

Hendrik Lillemetsale mitmevõistluse pronks

Kategooriad: Kergejõustik
Autor: Alver Kivi
09.02.2020
19:44

Lasnamäe kergejõustikuhallis toimunud rahvusvahelisel mitmevõistlusel, kus selgitati ka Eesti meistrivõistluste medaliomanikud, sai U23 arvestuses pronksmedali Hendrik Lillemets, kes lõpetas võistluse üldarvestuse 15. kohaga.

Samas arvestuses tuli pronksmedalile Hendrik Lillemets, kes kogus kokku 4314 (7,48; 6,82; 12.47; 2.08; DQ; 4.00; 2.57,02). “Ega ma polegi väga rahul, sest vorm lubas enamat,” märkis kerge seljavaluga kimpus olnud sportlane.

“Esimene päev polnud ma ka kõige parem, selle pealt polegi see tõkkejooksus saadud null kõige suur probleem. Oleks esimene päev hästi välja tulnud, siis oleks ilmselt pettumus olnud suurem.”

Uued isiklikud rekordid sündisid siiski 60 m jooksus ja kuulitõukes. “Sprint ei olnud tegelikult hea jooks ja ootasin palju enamat,” tunnistas Hendrik Lillemets. “Ka kuulitõukes olid tegelikult üleastutud katsed palju pikemad. Aga kui tervis võimaldab siis võistlen kahel järgmisel nädalavahetusel veel ja ilmselt kõrgushüppes.”

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.