main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Helar Jalg otsustas koduklubi kasuks

Kategooriad: Võrkpall
Autor: Alver Kivi
16.07.2019
10:25

Mõlemad senised hooajad Saaremaa Võrkpalliklubis mänginud nurgaründaja Helar Jalg  eelistas oma valikutes kodusaare meeskonda ja nii alustab ta sügisel oma kolmandat järjestikust hooaega.

“Pakkumisi oli kahest Eesti klubist veel, kuid valik osutus taas Saaremaa kasuks, sest see on ikkagi mo kodu ja siin on parimad tingimused, et karjääris järgmine  samm edasi teha,” põhjendas Helar Jalg oma valikut.

Saaremaa Võrkpalliklubi mänedžer Hannes Sepp ütles, et Helar Jalg on kahel möödunud hooajal olnud väga vajalik mängumees. “Ootame kindlasti koos Helariga tulevaselt hooajalt läbimurdelist aastat, sest Helaris on peidus veel väga palju,” lausus ta.

Helar Jalg ütles, et tema jaoks on kaks aastat meeskonnas olnud küllaltki sarnased nii mänguaja, kui ka panuse poolest meeskonna edusse, kuid nüüd loodab nurgründaja, et järgmisel hooajal suudab ta aidata meeskonda veel rohkem.

“Isiklikult tahaks, et ma terve suudaks püsida, aga kindlasti oleks soov kõik kolm tiitlit uuesti tagasi Saaremaale tagasi tuua ning ega ka eurosarja loos esimeses kahes ringis mingit superklubi vastu ei toonud,” lausus ta, lisades, et seega saab näha kaugele seal purjetada suudetakse.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.