main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Guernsey mängude logo langes kriitika alla

Kategooriad: Saarte mängud
Autor: Alver Kivi
08.08.2017
09:17

2021. aasta Saarte mängud toimuvad Guernseyl ja korraldajad avaldasid juba ka nende võistluste logo, mille kujundus on paraku langenud aga kriitikatulva alla.

Korraldajate sõnul avaldasid nad logo variandi kõigile tutvumiseks ja see võib järgmiste aastate jooksul veel muutuda. Kommunikatsiooni direktor Amanda Hibbs ütles, et disaineritel olid Rahvusvahelise Saarte Mängude Assotsiatsiooni ranged juhised ja seega ei saanud see olla liiga Guernseyle orienteeritud.

Kaks logo elementi kujutavad jalgatturit, jooksjat või ujujat, ring kergejõustiku rada Logos olevad kaksikut tähistavad jalgratturid, või jalakäijad või ujurid plokis ja üks tähistab väli või pigi märgistamist.

Pärast logo ametlikku avaldamist langes see aga kohe kriitikatulva alla, kuna ei ole piisavalt selge väljendamaks just 2021. aasta Saarte mänge Guernseyl. Mõned kriitikus väitsid ka seda, et number kaks näeb välja nagu inimesed, kes kükitavad.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.