main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Guernsey mängude korraldajad mõtlevad juba medalitele

Kategooriad: Saarte mängud
Autor: Alver Kivi
10.07.2019
09:28

Kuigi 2021. aastal Guernseyl toimuvate Saarte mängudeni on aega kaks aastat kuulutas Guernsey Saarte Mängude Assotsiatsioon välja sportlaste autasustamiseks mõeldud medalite kujundamise võistluse.

Konkursi sõnumis öeldakse: “24 erineva saare sportlased tulevad saarele, et võistelda 14 spordialal. Kuigi Saarte mängud on tuntud sõbralike mängudena, on medalid endiselt eluliselt tähtsad neile osalejatele, kes võitlevad.”

Konkursi võitja saab ka oma mälestusmündi ning antakse võimalus esitada võitnud medaleid. Kõik finaali valitud tööd saavad VIP-piletid mängude avatseremooniale.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.