main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Pealtvaatajad oma emotsioone tagasi ei hoidnud. Alver Kivi

Guernsey elanikud tegid Saarte mängude publikurekordi

Kategooriad: Saarte mängud
Autor: Alver Kivi
19.07.2023
09:27

„Aitäh Guernsey“ – selline oli Guernsey Saarte Mängude Assotsiatsiooni esimehe Brian Alleni sõnum avalikkusele võistlustele tooni määramise eest.

Guernseyle oli mängude nädal ülim kordaminek, kui võõrustaja saarena tõusti medalitabelis esikohale, kuid mis veelgi olulisem, jäeti püsiv mulje kõigile külalisvõistlejatele, ametnikele ja pealtvaatajatele.

„See oli Guernsey avalikkus, kes määras Saarte mängudele tooni,“ ütles Brian Allen Guernsey Pressile. „Nende hämmastav tulemus ja entusiasm avatseremoonial oli mängude alguspunkt. Sportlased olid toetusest rabatud ja ei saanud jätta saadud innustust kasutamata oma võistlustel. Igal üritusel oli Guernsey avalikkuse toetus nii inspireeriv. Guernsey publiku osavõtt oli kõigi mängude kõrgeima osavõtuga ja koos loosungiga “Inspireerivad saared” on sellest saanud tulevaste mängude sihtmärk.“

Allen lisas, et vabatahtlikud, keda mängudel oli abistas tublisti üle tuhande demonstreerisid imelist kogukonnavaimu. Ta avaldas tänu võistlejatele ja treeneritele nende pühendumise eest, riikidele rahalise abi ja suursponsorite eest, samuti kohalikele ettevõtetele, kes oma toetuse andsid, ning ka korralduskomiteele nende pideva raske töö eest koos 14-ga. spordialad, kes korraldavad võistlusi, et vastata rahvusvahelistele standarditele.

„See oli nädal, mida mäletada, mis saab osaks Guernsey ajaloost ja mille üle uhke olla. Nii paljud sportlased kommenteerisid, kuidas nad tulevikus sellele armsale Guernsey saarele naasevad,” lausus Allen.

Share


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.