main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Guernesey mängudele otsitakse vabatahtlikke

Kategooriad: Saarte mängud
Autor: Alver Kivi
30.11.2019
09:07

Pärast seda kui 2021. aasta Guernsey Saarte mängude korraldajad esitasid septembris üleskutse vabatahtlike registreerimiseks on soovi avaldanud juba päris palju inimesi.

Mängude vabatahtlike töö direktor Wayne Bulpitt ütles This Is Guernsey vahendusel, et eesmärk on kaasata võimalikult lai hulk inimesi ja täita ligi 1000 vajaminevat kohta. “Tahtsime protsessi, mis oleks üksikisikutele väärtuslik ja kaasav ning võimaldaks meil sobitada õiged inimesed õigetesse rollidesse. Oleme olnud rõõmsad tagasiside üle meie esimestele sündmustele,” lausus ta.

Üks vabatahtlike kogukonna juhte Phil Ozanne märkis, et on olemas väga lojaalne vabatahtlike tuumik. “Nüüd, umbes 18 kuud enne mänge tahame anda kõigile võimaluse saada korralik väljaõpe ja anda praktilisi kogemusi enne suurüritusele vabatahtlikuna asumist, kus neil võib olla suurem vastutus,” märkis ta.

Vabatahtlikele antakse mitmeid koolitusi ja seejärel saavad nad kogemusi 2020. aasta jooksul kohalikel üritustel, sealhulgas 75. vabaduspäeva tähistamisel.

Mängud võõrustavad kuni 3500 sportlast ja on üks Guernsey senistest suurimatest sündmustest.

 

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.