main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Grete Gull tegi karjääri parima turniiri. Alver Kivi

Grete Gull tegi karjääri parima turniiri. Alver Kivi

Grete Gull Viljandis finaalis ja poolfinaalis

Kategooriad: Tennis
Autor: Alver Kivi
10.09.2018
10:33

Viljandis mängitud U12 tüdrukute rahvusvahelisel tenniseturniiril mängis Grete Gull end paarismängu finaali ja üksikmängus jõudis ta sellisel tasemel esimest korda poolfinaali.

Üksikmängus võitis Grete Gull esimeses ringis lätlanna Liva Luse 6:0, 6:3, teises ringis soomlanna Arina Vabistsevitsi 6:4, 6:3 ja seejärel eestlanna Maarja Leinstrepi 6:1, 7:5. Poolfinaalis tuli tunnistada lätlanna Polina Korolova 6:1, 6:2 paremust.

“Vastane oli täiesti võidetav,” märkis treener Rauno Gull. “Enne mängu oli ta tahtmist täis ära võita, aga ilmselt pääses maksvusele rahulolu juba õnnestunud turniirist ning nii ei suutnud Grete oma taset hoida ja pea oli laiali otsas.”

Paarismängus oli tema partneriks venelanna Alexandra Gerasimova, kellega võideti Birgit Aja – Epp Raidvee 6:4, 6:2, Nikol Kedun – Arina Vabistsevits 7:6 (7), 6:7 (7), 10:8. Poolfinaalis võideti Jana Kravtchenkova – Anna Perelman 6:1, 6:4, kuid finaalis kaotati Brit Martin – Liepa Safaitele 2:6, 2:6. “Mäng oli äge ja tasavägine, aga teised olid siiski võimsamad,” tõdes Rauno Gull.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.