main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Grete Gull mänguhoos. Igor Pissarev/ETL

Grete Gull tuli avaringis raskest seisust välja

Kategooriad: Tennis
Autor: Alver Kivi
11.07.2023
11:02

Eesti tennisemeistrivõistlustel kohtusid loosi tahtel naiste üksikmängu avaringis Grete Gull (6) ja kevadel emapuhkuselt naasnud Valeria Gorlatš.

Aprillis olid nad kohtunud ka Eesti karikavõistluste finaalis ja siis võitis Gull kahes setis. Täna näis minevat vastupidi, sest Gorlatš juhtis palju vigu teinud Gulli vastu 6:2, 5:1. Gull aga päästis kõigepealt ühe matšpalli ja seisul 4:5 veel kaks. Sett läks tie-break’i, kus Gorlatš ei olnud enam psühholoogiliselt valmis võitlema ja kaotas 1:7. Otsustavas setis Gorlatš juhtis veel 2:1, aga Gull läks siis oma teed ja võitis 1:6, 7:6, 6:2.

“Olin juba peaaegu alla andmas, aga isa (Rauno Gull, kes on ka Grete treener – toim) tribüünilt aitas võitlust jätkata,” ütles Gull tennis.ee-le. “Kui võimalused tekkisid, haarasin sellest kinni. Suutsin kontrollitumalt mängida, leidsin endas mingi sisemise rahu ning suutsin ka matšpallidel mängida julgelt ja pingevabalt. Et ma nii kõvasti taha jäin, selles olen ise süüdi, panin endale pinged peale. Vaimselt ei olnud kerge leppida ka raske loosiga. Vaatasin tabelit ja mõtlesin, miks teistel niimoodi vedas, aga minul mitte.”

Share


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.