main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Võidukas paar. Erakogu

Grete Gull Soomes paarismängus võidukas

Kategooriad: Tennis
Autor: Alver Kivi
04.04.2023
08:11

Pühapäeval lõppes Soomes Hankos juunioride ITFi J100 kategooria turniir, kus neidude paarismängus said esikoha Grete Gull – Laura Rahnel, kes olid finaalkohtumises paremad teisest Eesti paarist Lisette Aljas – Anna Maria Tottrup 6:2, 6:2.

Finaali jõudnud Gull – Rahnel said kolmes matšis hakkama kahe setiga ja vaid ühes setis, veerandfinaalis Elizabete Brutane – Maria Golovina vastu läks vaja tie break`i (6:0, 7:6). Esimeses ringis lülitasid eestlannad välja neljandat paigutust omanud  Linea Bajraliu – Valeria Krohhotkina (Rootsi/ – ) 6:2, 6:3 ja poolfinaalis said nad jagu Rootsi/Poola paarist Lea Nilsson – Oliwia Orlinska 6:4, 6:3, vahendab tennis.ee.

Üksikmängus piirdus Grete Gull avaringi kohtumisega.

Share


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.