main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Grete Gull mänguhoos. Alver Kivi

Grete Gull mänguhoos. Alver Kivi

Grete Gull aastalõpu Mastersil teine

Kategooriad: Tennis
Autor: Alver Kivi
19.11.2018
16:32

Aastalõpu kaheksa parema Masters tenniseturniiril sai kuni 12-aastaste tüdrukute vanuseklassis Grete Gull teise koha.

Veerandfinaalis võitis Grete Gull Katarina Brit Eskeni 3:6, 6:1, 6:0, poolfinaalis oli ta 0:6, 6:4, 6:1 parem Brit Martinist ja finaalis kaotas Maarja Leinštrepile 6:4, 6:7 (4), 2:6.

“Hästi läks ja aasta lõpuga võib rahule jääda,” rääkis treener Rauno Gull. “Kahjuks jäi jackpotist küll natuke puudu, sest finaalis oli kuni teise seti seisunui 5:2 kõik kontrolli all. Grete mängis super tennist ja kui juba tundus, et võit hakkab tulema tekkisid igasugused mõtted pähe ja kui vastane veidi juurde pani oli murdumine.”

Rauno Gullile tegi hea meelt võit poolfinaalis, kus õnnestus alistada viimased poolteist aastat võitmatuna püsinud Brit Martin. “Mängupilt oli hea, kuigi tuli kõikumisi sisse,” tõdes treener. “Enamasti Grete domineeris seda kohtumist, aga ka väike pisar tuli pärast esimese kaotust sisse. Eneseusk oli siiski olemas ja aastalõpuga võib rahule jääda.”

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.