main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Rõõmus rootslanna. Facebook

Rõõmus rootslanna. Facebook

Golfiväljakul hole-in-one

Kategooriad: golf
Autor: Alver Kivi
13.07.2018
08:30

Neljapäeval lõi rootslanna Anneli Nordström Lundqvist Kuressaare golfiväljakul selle hooaja esimese hole-in-one, mis on kokkuvõttes väljaku kümnes.

Esimene hole-in-one ehk ühe löögiga pall auku oli see ka rootslanna enda jaoks. „Rootsi golfiväljakul mängupartner sooviks sellisel hetkel õnne, aga seda et läheduses olevad golfimängijad ovatsioonidega toetavad ja õnnitlevad, pole ma varem Rootsis näinud,“ rõõmustas Stockholmi lähistel asuvat Täby Golfiklubi esindav Anneli Nordström Lundqvist.

Rootslanna viibib Tallinnas, Saaremaal ja Pärnus koos oma abikaasa Göran Lundqvistiga tänu Rootsi ajakirja Golfpärlor lugejamängu võidule, mille ühiselt korraldasid Saare Golf, Pärnu Bay Golf Links, Jõelähtme Golfiväljak ning Tallink.

„Meile väga meeldib siin,“ märkis Anneli Nordström Lundqvist. „Kuna on puhkuse periood, siis viibime rõõmuga saarel pikemalt ja tutvume ka vaatamisväärsustega, sõidame rahulikult ringi. Tavaliselt golfaril selle jaoks pärast golfipäeva enam aega ja jaksu ei jagu, reisi eesmärk ikka heal golfiväljakul maksimaalselt palju mängida.“

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.